Profesionální strojní omítky

Poskytujeme profesionální realizace vnitřních i vnějších strojních omítek rodinných i bytových domů a komerčních budov. Využijte rychlé, profesionální a cenově výhodné strojní omítání od společnosti OMÍTKYJM. Součástí našich služeb je poradenství s výběrem vhodné omítky pro interiér i exteriér.

 

Rychlé zhotovení

Perfektní výsledný povrch

Použití kvalitních
omítkových směsí

Rychlé a kvalitní strojní omítání

Omítky jsou nepostradatelnou součástí dokončovacích stavebních prací. K jejich hlavním funkcím patří ochrana stavební konstrukce před okolními vlivy a estetické uzavření zdiva. Společnost OMÍTKYJM Brno-Jehnice nabízí odborné realizace strojních omítek Profibaustoffe. Provádíme štukové a jádrové, vnější i vnitřní strojní omítaní stěn a stropů.

Realizujeme

Strojní stříkané omítky jsou vhodné pro rodinné domy, komerční i průmyslové prostory a zděné interiéry. Zajímá vás cena za m2 štukové strojní omítky? Kontaktujte nás!

Výhody strojních omítek

Oproti ručnímu omítání vynikají strojní omítky rychlou realizací, jednoduchou přípravou a perfektním finálním vzhledem. K realizaci používáme kvalitní sypké směsi Profibaustoffe, které jsou zárukou vysoké pevnosti a dlouhé životnosti. Stálá kvalita omítkových směsí je dána jejich moderní výrobou a přesným dávkováním jednotlivých složek. Přípravu a namíchání omítkové směsi Profibaustoffe zajišťuje přímo na staveništi omítací stroj. Tím je vyloučena záměna poměrů jednotlivých složek či namíchání nekvalitní směsi.

Technologický postup

Štukové strojní omítky realizujeme aplikací suchých omítkových a maltových směsí Profibaustoffe, které jsou speciálně určeny pro povrchové úpravy na zdivo. Na hrubé stavby nejdříve aplikujeme penetraci a jádrovou omítku, jejímž základem je vápenná či cementová malta, ve vrstvě do 2 cm a povrch vyrovnáme. Po zaschnutí jádrové omítky naneseme jemnou štukovou omítku, kterou finálně upravíme hladítkem, nebo filcem. Tyto dvouvrstvé stříkané omítky se vyznačují vysokou pevností a výbornými vlastnostmi. Jádrové strojní omítky aplikujeme jako jednovrstvé omítky bez jádrového podkladu.

Objednejte si zhotovení strojních omítek

Využijte profesionálního zhotovitele stříkané omítky pro váš dům. Kontaktujte OMÍTKYJM, s.r.o. Brno-venkov! Realizace strojních omítek nejčastěji provádíme v okrese Brno-venkov, naše služby poskytujeme pro celý Jihomoravský kraj. OMÍTKYJM – váš specialista na strojní omítání!