Štukové strojní omítky

Ve společnosti OMÍTKYJM Brno-Jehnice se specializujeme na realizace štukové strojní omítky Profibaustoffe, která vyniká rychlým zpracováním, vysokou kvalitou a perfektním vzhledem. Využijte rychlé zhotovení štukových omítek pro novostavby, rekonstruované domy a byty. Přesvědčte se o výhodách strojní štukové omítky.

 

Rovnoměrná aplikace

Minimální ztráty materiálu

Vysoká mechanická odolnost

Tradiční štukové omítky s vysokou kvalitou

Štukové omítky patří k nejvyužívanějším a tradičním způsobům pro finální úpravy zdí. Moderní sypké směsi umožňují zhotovení omítky ve vysoké a konzistentní kvalitě. Díky strojnímu omítání zároveň dochází k podstatnému zrychlení omítacích prací. Náročné ruční nahazování omítky totiž nahrazuje rychlý strojní nástřik. Omítací stroje provádí také míchání směsi, čímž zjednodušují přípravu a snižují celkové náklady.

Nabídka štukových strojních omítek:

Součástí našich služeb jsou také drobné zednické práce a poradenství v oblasti omítkových směsí. Rádi vysvětlíme rozdíly a využití, které nabízí vápenocementová a cementová štuková omítka. Využijte realizace kvalitní strojní omítky Profibaustoffe. Kontaktujte nás!

Realizace štukových omítek

Štuková omítka se zhotovuje jako dvouvrstvá. Základem je jádrová omítka, na kterou nanášíme vnitřní, jemný nebo hrubý štuk Profibaustoffe. Dle preferencí finálního vzhledu si zákazník může zvolit hrubost zrna od 0,3 mm do 0,8 mm.

Štukové omítky Profibaustoffe dodáváme v pytlích a míchání provádíme přímo v omítacím stroji. Pro realizaci větších zakázek, například omítání celých domů lze materiál dodat ve velkokapacitním sile. Součástí našich služeb jsou také jádrové strojní omítky a vnitřní strojní omítky pro interiér. Poznejte jejich výhody.

Získejte cenovou nabídku

Štukové omítky pro interiér i exteriér nejčastěji realizujeme v okrese Brno-venkov a v širokém okolí. Působnost firmy OMÍTKYJM ale pokrývá celý Jihomoravský kraj. Zajímá vás cena za m2 strojní štukové omítky? Kontaktujte OMÍTKYJM, specialisty na štukování.